Streetview Romanovhof 29 Dordrecht

Romanovhof 29, 3329 BD Dordrecht

214 m² Bouwjaar 2007

Romanovhof 29 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €837.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
500 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Romanovhof 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1245 Inwoners
415 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
391 Woningvoorraad
€837.000 Gem. woningwaarde De Hoven
97% Koopwoningen
3.022 Inwoners per km²

Locatie van Romanovhof 29

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Romanovhof 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Romanovhof 29?

De gemiddelde woningwaarde in De Hoven is €837.000. Dat komt neer op circa €3.911 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Romanovhof 29 zich tot de wijk De Hoven?

Romanovhof 29 is een woonhuis van 214 m² in de wijk De Hoven. De buurt telt 391 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.022 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Romanovhof 29?

Romanovhof 29 is een woonhuis in De Hoven, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Romanovhof 29 vergeleken met de buurt?

Romanovhof 29 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In De Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €837.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Hoven?

De wijk De Hoven in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €837.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoven?

Vanuit Romanovhof 29 in De Hoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Hoven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Romanovhof 29: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Hoven?

Recreatie nabij De Hoven: restaurant (2.1 km), cafe (2.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Romanovhof 29?

Een woningrapport voor Romanovhof 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Hoven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.