Eindwoning Waterman 174 Dordrecht

Waterman 174, 3328 RJ Dordrecht

123 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Waterman 174 is een eindwoning in Dordrecht, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 130 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Waterman 174

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterman 174

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.72
CO₂-emissie
5951.15 kg/m²

Tuin
Ja (34.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2055 Inwoners
955 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
964 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Waterman en omgeving
65% Koopwoningen
5.890 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waterman 174

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Waterman 174

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterman 174?

De prijsindicatie voor Waterman 174 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Waterman en omgeving is €293.000. Dat komt neer op circa €2.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterman 174 zich tot de wijk Waterman en omgeving?

Waterman 174 is een eindwoning van 123 m² in de wijk Waterman en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.890 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterman 174?

Waterman 174 is een eindwoning in Waterman en omgeving, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Waterman 174 vergeleken met de buurt?

Waterman 174 heeft 123 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Waterman en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterman 174 en wat betekent dat?

Waterman 174 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-12-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5951.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waterman 174?

Waterman 174 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in Waterman en omgeving?

De wijk Waterman en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterman en omgeving?

Vanuit Waterman 174 in Waterman en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1 km.