Streetview Wieldrechtse Zeedijk 13 Dordrecht

Wieldrechtse Zeedijk 13, 3328 LC Dordrecht

340 m² Bouwjaar 1922

Wieldrechtse Zeedijk 13 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 340 m² en een perceel van 6130 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
340 m²
Perceeloppervlakte
6130 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wieldrechtse Zeedijk 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1540 Inwoners
500 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
504 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Smitsweg
92% Koopwoningen
2.449 Inwoners per km²

Locatie van Wieldrechtse Zeedijk 13

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Wieldrechtse Zeedijk 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Wieldrechtse Zeedijk 13?

De gemiddelde woningwaarde in Smitsweg is €484.000. Dat komt neer op circa €1.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wieldrechtse Zeedijk 13 zich tot de wijk Smitsweg?

Wieldrechtse Zeedijk 13 is een woonhuis van 340 m² in de wijk Smitsweg. De buurt telt 504 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.449 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wieldrechtse Zeedijk 13?

Wieldrechtse Zeedijk 13 is een woonhuis in Smitsweg, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wieldrechtse Zeedijk 13 vergeleken met de buurt?

Wieldrechtse Zeedijk 13 heeft 340 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6130 m². In Smitsweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Smitsweg?

De wijk Smitsweg in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Smitsweg?

Vanuit Wieldrechtse Zeedijk 13 in Smitsweg bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Smitsweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wieldrechtse Zeedijk 13: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Smitsweg?

Recreatie nabij Smitsweg: restaurant (2.6 km), cafe (4.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Wieldrechtse Zeedijk 13?