Streetview De Jagerweg 177 Dordrecht

De Jagerweg 177, 3328 HE Dordrecht

121 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label B

De Jagerweg 177 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 154 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Jagerweg 177

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Jagerweg 177

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.8%
CO₂-emissie
30.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1580 Inwoners
780 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Blaauwweg en omgeving
26% Koopwoningen
5.730 Inwoners per km²

Locatie van De Jagerweg 177

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over De Jagerweg 177

Wat is de geschatte woningwaarde van De Jagerweg 177?

De gemiddelde woningwaarde in Blaauwweg en omgeving is €212.000. Dat komt neer op circa €1.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Jagerweg 177 zich tot de wijk Blaauwweg en omgeving?

De Jagerweg 177 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Blaauwweg en omgeving. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.730 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Jagerweg 177?

De Jagerweg 177 is een woonhuis in Blaauwweg en omgeving, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Jagerweg 177 vergeleken met de buurt?

De Jagerweg 177 heeft 121 m² woonoppervlakte. Het perceel is 154 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Blaauwweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Jagerweg 177 en wat betekent dat?

De Jagerweg 177 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-12-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Jagerweg 177?

De Jagerweg 177 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Blaauwweg en omgeving?

De wijk Blaauwweg en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blaauwweg en omgeving?

Vanuit De Jagerweg 177 in Blaauwweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.