Tussenwoning (split-level woning) Luchtenburg 11 Dordrecht

Luchtenburg 11, 3328 AM Dordrecht

170 m² Bouwjaar 1981 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Luchtenburg 11 is een tussenwoning (split-level woning) in Dordrecht, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 219 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
219 m²
Inhoud
585 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Luchtenburg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Luchtenburg 11

Tuin
Ja (101.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2825 Inwoners
1280 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1313 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde Vredenburg en omgeving
90% Koopwoningen
8.805 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Luchtenburg 11

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Luchtenburg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Luchtenburg 11?

De prijsindicatie voor Luchtenburg 11 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Vredenburg en omgeving is €308.000. Dat komt neer op circa €1.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Luchtenburg 11 zich tot de wijk Vredenburg en omgeving?

Luchtenburg 11 is een tussenwoning (split-level woning) van 170 m² in de wijk Vredenburg en omgeving. De buurt telt 1.313 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.805 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Luchtenburg 11?

Luchtenburg 11 is een tussenwoning (split-level woning) in Vredenburg en omgeving, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Luchtenburg 11 vergeleken met de buurt?

Luchtenburg 11 heeft 170 m² woonoppervlakte en 585 m³ inhoud. Het perceel is 219 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Vredenburg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Luchtenburg 11 en wat betekent dat?

Luchtenburg 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Luchtenburg 11?

Luchtenburg 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 101 m².

Hoe is de woningmarkt in Vredenburg en omgeving?

De wijk Vredenburg en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredenburg en omgeving?