Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 318 m²
- Perceeloppervlakte
- 434 m²
De Jagerweg 206 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 318 m² en een perceel van 434 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Jagerweg 206
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vredenburg en omgeving is €308.000. Dat komt neer op circa €969 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Jagerweg 206 is een woonhuis van 318 m² in de wijk Vredenburg en omgeving. De buurt telt 1.313 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.805 inwoners per km².
De Jagerweg 206 is een woonhuis in Vredenburg en omgeving, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
De Jagerweg 206 heeft 318 m² woonoppervlakte. Het perceel is 434 m². In Vredenburg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vredenburg en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit De Jagerweg 206 in Vredenburg en omgeving bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Jagerweg 206: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Vredenburg en omgeving: restaurant (0.3 km), cafe (3.3 km).
Een woningrapport voor De Jagerweg 206 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vredenburg en omgeving. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.