Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 414 m²
- Inhoud
- 605 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Drakensteynlaan 12 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 414 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Drakensteynlaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
3.3 kmDe prijsindicatie voor Drakensteynlaan 12 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Noord is €357.000. Dat komt neer op circa €1.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDrakensteynlaan 12 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Dubbeldam-Noord. De buurt telt 2.413 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.622 inwoners per km².
Drakensteynlaan 12 is een woonhuis in Dubbeldam-Noord, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Drakensteynlaan 12 heeft 205 m² woonoppervlakte en 605 m³ inhoud. Het perceel is 414 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Dubbeldam-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Drakensteynlaan 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-04-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Drakensteynlaan 12 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Dubbeldam-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Drakensteynlaan 12 in Dubbeldam-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Drakensteynlaan 12: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.