Eengezinswoning, tussenwoning Kamperfoeliestraat 8 Dordrecht

Kamperfoeliestraat 8, 3319 HJ Dordrecht

114 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Kamperfoeliestraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kamperfoeliestraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamperfoeliestraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.59 kg/m²

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5125 Inwoners
2145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2413 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Dubbeldam-Noord
67% Koopwoningen
4.622 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kamperfoeliestraat 8

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Kamperfoeliestraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamperfoeliestraat 8?

De prijsindicatie voor Kamperfoeliestraat 8 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Noord is €357.000. Dat komt neer op circa €3.132 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamperfoeliestraat 8 zich tot de wijk Dubbeldam-Noord?

Kamperfoeliestraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de wijk Dubbeldam-Noord. De buurt telt 2.413 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamperfoeliestraat 8?

Kamperfoeliestraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dubbeldam-Noord, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kamperfoeliestraat 8 vergeleken met de buurt?

Kamperfoeliestraat 8 heeft 114 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Dubbeldam-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamperfoeliestraat 8 en wat betekent dat?

Kamperfoeliestraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kamperfoeliestraat 8?

Kamperfoeliestraat 8 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Dubbeldam-Noord?

De wijk Dubbeldam-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dubbeldam-Noord?