Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
Vissersdijk 76 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 240 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €582.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vissersdijk 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vissersdijk-Beneden is €582.000. Dat komt neer op circa €3.880 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVissersdijk 76 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Vissersdijk-Beneden. De buurt telt 100 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.618 inwoners per km².
Vissersdijk 76 is een woonhuis in Vissersdijk-Beneden, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vissersdijk 76 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 240 m². In Vissersdijk-Beneden ligt de gemiddelde woningwaarde op €582.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vissersdijk-Beneden in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €582.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Vissersdijk 76 in Vissersdijk-Beneden bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vissersdijk 76: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Vissersdijk-Beneden: restaurant (0.4 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Vissersdijk 76 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vissersdijk-Beneden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.