Streetview Vissersdijk 60 Dordrecht

Vissersdijk 60, 3319 GV Dordrecht

105 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Vissersdijk 60 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €582.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
92 m²
Inhoud
442 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vissersdijk 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vissersdijk 60

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
112.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

290 Inwoners
100 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
100 Woningvoorraad
€582.000 Gem. woningwaarde Vissersdijk-Beneden
100% Koopwoningen
1.618 Inwoners per km²

Locatie van Vissersdijk 60

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Vissersdijk 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Vissersdijk 60?

De gemiddelde woningwaarde in Vissersdijk-Beneden is €582.000. Dat komt neer op circa €5.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vissersdijk 60 zich tot de wijk Vissersdijk-Beneden?

Vissersdijk 60 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Vissersdijk-Beneden. De buurt telt 100 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vissersdijk 60?

Vissersdijk 60 is een woonhuis in Vissersdijk-Beneden, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vissersdijk 60 vergeleken met de buurt?

Vissersdijk 60 heeft 105 m² woonoppervlakte en 442 m³ inhoud. Het perceel is 92 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Vissersdijk-Beneden ligt de gemiddelde woningwaarde op €582.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vissersdijk 60 en wat betekent dat?

Vissersdijk 60 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vissersdijk 60?

Vissersdijk 60 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vissersdijk-Beneden?

De wijk Vissersdijk-Beneden in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €582.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vissersdijk-Beneden?

Vanuit Vissersdijk 60 in Vissersdijk-Beneden bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.