Streetview Vissersdijk 49 Dordrecht

Vissersdijk 49, 3319 GT Dordrecht

127 m² Bouwjaar 1900 Label D

Vissersdijk 49 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 280 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
280 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Vissersdijk 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vissersdijk 49

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Dordrecht

505 Inwoners
170 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
169 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Vissersdijk-Oost
99% Koopwoningen
3.447 Inwoners per km²

Locatie van Vissersdijk 49

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Vissersdijk 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Vissersdijk 49?

De gemiddelde woningwaarde in Vissersdijk-Oost is €632.000. Dat komt neer op circa €4.976 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vissersdijk 49 zich tot de wijk Vissersdijk-Oost?

Vissersdijk 49 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Vissersdijk-Oost. De buurt telt 169 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.447 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vissersdijk 49?

Vissersdijk 49 is een woonhuis in Vissersdijk-Oost, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vissersdijk 49 vergeleken met de buurt?

Vissersdijk 49 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 280 m². In Vissersdijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vissersdijk 49 en wat betekent dat?

Vissersdijk 49 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-08-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vissersdijk-Oost?

De wijk Vissersdijk-Oost in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vissersdijk-Oost?

Vanuit Vissersdijk 49 in Vissersdijk-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vissersdijk-Oost?