Streetview Bamendaweg 12 Dordrecht

Bamendaweg 12, 3319 GS Dordrecht

112 m² Bouwjaar 2000 6 kamers 3 slaapkamers Label B

Bamendaweg 12 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 735 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €582.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
735 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bamendaweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bamendaweg 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

290 Inwoners
100 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
100 Woningvoorraad
€582.000 Gem. woningwaarde Vissersdijk-Beneden
100% Koopwoningen
1.618 Inwoners per km²

Locatie van Bamendaweg 12

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Bamendaweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Bamendaweg 12?

De gemiddelde woningwaarde in Vissersdijk-Beneden is €582.000. Dat komt neer op circa €5.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bamendaweg 12 zich tot de wijk Vissersdijk-Beneden?

Bamendaweg 12 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Vissersdijk-Beneden. De buurt telt 100 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bamendaweg 12?

Bamendaweg 12 is een woonhuis in Vissersdijk-Beneden, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bamendaweg 12 vergeleken met de buurt?

Bamendaweg 12 heeft 112 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 735 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Vissersdijk-Beneden ligt de gemiddelde woningwaarde op €582.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bamendaweg 12 en wat betekent dat?

Bamendaweg 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-07-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bamendaweg 12?

Bamendaweg 12 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vissersdijk-Beneden?

De wijk Vissersdijk-Beneden in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €582.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vissersdijk-Beneden?

Vanuit Bamendaweg 12 in Vissersdijk-Beneden bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.