Streetview Rechte Zandweg 48 Dordrecht

Rechte Zandweg 48, 3319 GR Dordrecht

182 m² Bouwjaar 1875 Label B

Rechte Zandweg 48 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 1060 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1875
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
1060 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rechte Zandweg 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rechte Zandweg 48

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
140.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.9%
CO₂-emissie
31.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5125 Inwoners
2145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2413 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Dubbeldam-Noord
67% Koopwoningen
4.622 Inwoners per km²

Locatie van Rechte Zandweg 48

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Rechte Zandweg 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Rechte Zandweg 48?

De gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Noord is €357.000. Dat komt neer op circa €1.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rechte Zandweg 48 zich tot de wijk Dubbeldam-Noord?

Rechte Zandweg 48 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Dubbeldam-Noord. De buurt telt 2.413 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rechte Zandweg 48?

Rechte Zandweg 48 is een woonhuis in Dubbeldam-Noord, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rechte Zandweg 48 vergeleken met de buurt?

Rechte Zandweg 48 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1060 m². In Dubbeldam-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rechte Zandweg 48 en wat betekent dat?

Rechte Zandweg 48 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.75 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dubbeldam-Noord?

De wijk Dubbeldam-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dubbeldam-Noord?

Vanuit Rechte Zandweg 48 in Dubbeldam-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dubbeldam-Noord?