Bungalow, 2-onder-1-kapwoning Noorderlicht 12 Dordrecht

Noorderlicht 12, 3319 GJ Dordrecht

205 m² Bouwjaar 1999 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Noorderlicht 12 is een bungalow, 2-onder-1-kapwoning in Dordrecht, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 335 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €582.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
335 m²
Inhoud
677 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€875.000 tot €975.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noorderlicht 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderlicht 12

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

290 Inwoners
100 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
100 Woningvoorraad
€582.000 Gem. woningwaarde Vissersdijk-Beneden
100% Koopwoningen
1.618 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noorderlicht 12

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Noorderlicht 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderlicht 12?

De prijsindicatie voor Noorderlicht 12 ligt rond €875.000 tot €975.000. De gemiddelde woningwaarde in Vissersdijk-Beneden is €582.000. Dat komt neer op circa €2.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderlicht 12 zich tot de wijk Vissersdijk-Beneden?

Noorderlicht 12 is een bungalow, 2-onder-1-kapwoning van 205 m² in de wijk Vissersdijk-Beneden. De buurt telt 100 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderlicht 12?

Noorderlicht 12 is een bungalow, 2-onder-1-kapwoning in Vissersdijk-Beneden, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noorderlicht 12 vergeleken met de buurt?

Noorderlicht 12 heeft 205 m² woonoppervlakte en 677 m³ inhoud. Het perceel is 335 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Vissersdijk-Beneden ligt de gemiddelde woningwaarde op €582.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderlicht 12 en wat betekent dat?

Noorderlicht 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorderlicht 12?

Noorderlicht 12 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Vissersdijk-Beneden?

De wijk Vissersdijk-Beneden in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €582.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vissersdijk-Beneden?

Vanuit Noorderlicht 12 in Vissersdijk-Beneden bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.