Streetview Haaswijkweg Oost 37 Dordrecht

Haaswijkweg Oost 37, 3319 GB Dordrecht

89 m² Bouwjaar 1925 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Haaswijkweg Oost 37 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 279 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
279 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Haaswijkweg Oost 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haaswijkweg Oost 37

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
261.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
335.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5125 Inwoners
2145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2413 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Dubbeldam-Noord
67% Koopwoningen
4.622 Inwoners per km²

Locatie van Haaswijkweg Oost 37

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Haaswijkweg Oost 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Haaswijkweg Oost 37?

De gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Noord is €357.000. Dat komt neer op circa €4.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haaswijkweg Oost 37 zich tot de wijk Dubbeldam-Noord?

Haaswijkweg Oost 37 is een woonhuis van 89 m² in de wijk Dubbeldam-Noord. De buurt telt 2.413 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haaswijkweg Oost 37?

Haaswijkweg Oost 37 is een woonhuis in Dubbeldam-Noord, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haaswijkweg Oost 37 vergeleken met de buurt?

Haaswijkweg Oost 37 heeft 89 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 279 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Dubbeldam-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haaswijkweg Oost 37 en wat betekent dat?

Haaswijkweg Oost 37 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-07-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haaswijkweg Oost 37?

Haaswijkweg Oost 37 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dubbeldam-Noord?

De wijk Dubbeldam-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dubbeldam-Noord?

Vanuit Haaswijkweg Oost 37 in Dubbeldam-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.