Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 830 m²
- Inhoud
- 776 m³
- Kamers
- 5
Dubbelsteynlaan West 48 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 830 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dubbelsteynlaan West 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Noord is €357.000. Dat komt neer op circa €1.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDubbelsteynlaan West 48 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Dubbeldam-Noord. De buurt telt 2.413 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.622 inwoners per km².
Dubbelsteynlaan West 48 is een woonhuis in Dubbeldam-Noord, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dubbelsteynlaan West 48 heeft 230 m² woonoppervlakte en 776 m³ inhoud. Het perceel is 830 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Dubbeldam-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dubbelsteynlaan West 48 heeft 5 kamers.
De wijk Dubbeldam-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Dubbelsteynlaan West 48 in Dubbeldam-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dubbelsteynlaan West 48: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Dubbeldam-Noord: restaurant (0.7 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Dubbelsteynlaan West 48 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dubbeldam-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.