Vrijstaande woning Dubbelsteynlaan West 36 Dordrecht

Dubbelsteynlaan West 36, 3319 EL Dordrecht

241 m² Bouwjaar 1989 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Dubbelsteynlaan West 36 is een vrijstaande woning in Dordrecht, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 241 m², een perceel van 1070 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
241 m²
Perceeloppervlakte
1070 m²
Inhoud
872 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.380.000 tot €1.630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
sheltered_position, in_residential_district, rural

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dubbelsteynlaan West 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dubbelsteynlaan West 36

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5125 Inwoners
2145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2413 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Dubbeldam-Noord
67% Koopwoningen
4.622 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dubbelsteynlaan West 36

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Dubbelsteynlaan West 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Dubbelsteynlaan West 36?

De prijsindicatie voor Dubbelsteynlaan West 36 ligt rond €1.380.000 tot €1.630.000. De gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Noord is €357.000. Dat komt neer op circa €1.481 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dubbelsteynlaan West 36 zich tot de wijk Dubbeldam-Noord?

Dubbelsteynlaan West 36 is een vrijstaande woning van 241 m² in de wijk Dubbeldam-Noord. De buurt telt 2.413 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dubbelsteynlaan West 36?

Dubbelsteynlaan West 36 is een vrijstaande woning in Dubbeldam-Noord, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dubbelsteynlaan West 36 vergeleken met de buurt?

Dubbelsteynlaan West 36 heeft 241 m² woonoppervlakte en 872 m³ inhoud. Het perceel is 1070 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Dubbeldam-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dubbelsteynlaan West 36 en wat betekent dat?

Dubbelsteynlaan West 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dubbelsteynlaan West 36?

Dubbelsteynlaan West 36 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dubbeldam-Noord?

De wijk Dubbeldam-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dubbeldam-Noord?