Streetview Dubbelsteynlaan West 30 Dordrecht

Dubbelsteynlaan West 30, 3319 EL Dordrecht

204 m² Bouwjaar 1870 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Dubbelsteynlaan West 30 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 558 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1870
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
558 m²
Inhoud
712 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dubbelsteynlaan West 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dubbelsteynlaan West 30

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5125 Inwoners
2145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2413 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Dubbeldam-Noord
67% Koopwoningen
4.622 Inwoners per km²

Locatie van Dubbelsteynlaan West 30

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Dubbelsteynlaan West 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Dubbelsteynlaan West 30?

De prijsindicatie voor Dubbelsteynlaan West 30 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Noord is €357.000. Dat komt neer op circa €1.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dubbelsteynlaan West 30 zich tot de wijk Dubbeldam-Noord?

Dubbelsteynlaan West 30 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Dubbeldam-Noord. De buurt telt 2.413 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dubbelsteynlaan West 30?

Dubbelsteynlaan West 30 is een woonhuis in Dubbeldam-Noord, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dubbelsteynlaan West 30 vergeleken met de buurt?

Dubbelsteynlaan West 30 heeft 204 m² woonoppervlakte en 712 m³ inhoud. Het perceel is 558 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Dubbeldam-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dubbelsteynlaan West 30 en wat betekent dat?

Dubbelsteynlaan West 30 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-02-13. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dubbelsteynlaan West 30?

Dubbelsteynlaan West 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dubbeldam-Noord?

De wijk Dubbeldam-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dubbeldam-Noord?