Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 260 m²
- Perceeloppervlakte
- 495 m²
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Dubbelsteynlaan West 51 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 495 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €475.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dubbelsteynlaan West 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Zuid is €475.000. Dat komt neer op circa €1.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDubbelsteynlaan West 51 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Dubbeldam-Zuid. De buurt telt 2.150 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.828 inwoners per km².
Dubbelsteynlaan West 51 is een woonhuis in Dubbeldam-Zuid, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dubbelsteynlaan West 51 heeft 260 m² woonoppervlakte. Het perceel is 495 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Dubbeldam-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €475.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dubbelsteynlaan West 51 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Dubbelsteynlaan West 51 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Dubbeldam-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €475.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Dubbelsteynlaan West 51 in Dubbeldam-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.