Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 37 m²
Dubbelsteynlaan West 41 E is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €475.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dubbelsteynlaan West 41 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Zuid is €475.000. Dat komt neer op circa €12.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDubbelsteynlaan West 41 E is een appartement van 37 m² in de wijk Dubbeldam-Zuid. De buurt telt 2.150 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.828 inwoners per km².
Dubbelsteynlaan West 41 E is een appartement in Dubbeldam-Zuid, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dubbelsteynlaan West 41 E heeft 37 m² woonoppervlakte. In Dubbeldam-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €475.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dubbelsteynlaan West 41 E heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
De wijk Dubbeldam-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €475.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Dubbelsteynlaan West 41 E in Dubbeldam-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dubbelsteynlaan West 41 E: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.