Eengezinswoning, tussenwoning Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 Dordrecht

Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9, 3319 CP Dordrecht

77 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
186.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
311.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.26 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5125 Inwoners
2145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2413 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Dubbeldam-Noord
67% Koopwoningen
4.622 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9?

De prijsindicatie voor Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Noord is €357.000. Dat komt neer op circa €4.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 zich tot de wijk Dubbeldam-Noord?

Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning van 77 m² in de wijk Dubbeldam-Noord. De buurt telt 2.413 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9?

Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dubbeldam-Noord, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 vergeleken met de buurt?

Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 heeft 77 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Dubbeldam-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 en wat betekent dat?

Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-02-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9?

Jhr. van de Wall Repelaerstraat 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 57 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dubbeldam-Noord?

De wijk Dubbeldam-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.