Hoekwoning Van Deysselstraat 39 Dordrecht

Van Deysselstraat 39, 3319 BV Dordrecht

103 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Van Deysselstraat 39 is een hoekwoning in Dordrecht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Van Deysselstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Deysselstraat 39

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
216.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.9%
CO₂-emissie
45.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5125 Inwoners
2145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2413 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Dubbeldam-Noord
67% Koopwoningen
4.622 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Deysselstraat 39

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Van Deysselstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Deysselstraat 39?

De prijsindicatie voor Van Deysselstraat 39 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Noord is €357.000. Dat komt neer op circa €3.466 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Deysselstraat 39 zich tot de wijk Dubbeldam-Noord?

Van Deysselstraat 39 is een hoekwoning van 103 m² in de wijk Dubbeldam-Noord. De buurt telt 2.413 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Deysselstraat 39?

Van Deysselstraat 39 is een hoekwoning in Dubbeldam-Noord, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Deysselstraat 39 vergeleken met de buurt?

Van Deysselstraat 39 heeft 103 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Dubbeldam-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Deysselstraat 39 en wat betekent dat?

Van Deysselstraat 39 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-11-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 45.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Deysselstraat 39?

Van Deysselstraat 39 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Dubbeldam-Noord?

De wijk Dubbeldam-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dubbeldam-Noord?

Vanuit Van Deysselstraat 39 in Dubbeldam-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.