Streetview Burgemeester Beelaertspark 211 Dordrecht

Burgemeester Beelaertspark 211, 3319 AR Dordrecht

163 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Burgemeester Beelaertspark 211 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 220 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €475.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
220 m²
Inhoud
592 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Beelaertspark 211

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Beelaertspark 211

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5105 Inwoners
2085 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2150 Woningvoorraad
€475.000 Gem. woningwaarde Dubbeldam-Zuid
74% Koopwoningen
2.828 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Beelaertspark 211

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Burgemeester Beelaertspark 211

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Beelaertspark 211?

De prijsindicatie voor Burgemeester Beelaertspark 211 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Dubbeldam-Zuid is €475.000. Dat komt neer op circa €2.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Beelaertspark 211 zich tot de wijk Dubbeldam-Zuid?

Burgemeester Beelaertspark 211 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Dubbeldam-Zuid. De buurt telt 2.150 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.828 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Beelaertspark 211?

Burgemeester Beelaertspark 211 is een woonhuis in Dubbeldam-Zuid, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Burgemeester Beelaertspark 211 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Beelaertspark 211 heeft 163 m² woonoppervlakte en 592 m³ inhoud. Het perceel is 220 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Dubbeldam-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €475.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Beelaertspark 211 en wat betekent dat?

Burgemeester Beelaertspark 211 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-06-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Beelaertspark 211?

Burgemeester Beelaertspark 211 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dubbeldam-Zuid?

De wijk Dubbeldam-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €475.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dubbeldam-Zuid?