Streetview Noorderkroonstraat 124 Dordrecht

Noorderkroonstraat 124, 3318 VS Dordrecht

82 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Noorderkroonstraat 124 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Noorderkroonstraat 124

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderkroonstraat 124

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

4095 Inwoners
2090 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2109 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Sterrenburg 1-Oost
23% Koopwoningen
7.932 Inwoners per km²

Locatie van Noorderkroonstraat 124

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Noorderkroonstraat 124

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderkroonstraat 124?

De prijsindicatie voor Noorderkroonstraat 124 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Sterrenburg 1-Oost is €211.000. Dat komt neer op circa €2.573 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderkroonstraat 124 zich tot de wijk Sterrenburg 1-Oost?

Noorderkroonstraat 124 is een appartement van 82 m² in de wijk Sterrenburg 1-Oost. De buurt telt 2.109 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderkroonstraat 124?

Noorderkroonstraat 124 is een appartement in Sterrenburg 1-Oost, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Noorderkroonstraat 124 vergeleken met de buurt?

Noorderkroonstraat 124 heeft 82 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Sterrenburg 1-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderkroonstraat 124 en wat betekent dat?

Noorderkroonstraat 124 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-09-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorderkroonstraat 124?

Noorderkroonstraat 124 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sterrenburg 1-Oost?

De wijk Sterrenburg 1-Oost in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sterrenburg 1-Oost?

Vanuit Noorderkroonstraat 124 in Sterrenburg 1-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.