Streetview Regulushof 45 Dordrecht

Regulushof 45, 3318 TK Dordrecht

103 m² Bouwjaar 1970 Label B

Regulushof 45 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en een perceel van 148 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
148 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Regulushof 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regulushof 45

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

4095 Inwoners
2090 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2109 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Sterrenburg 1-Oost
23% Koopwoningen
7.932 Inwoners per km²

Locatie van Regulushof 45

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Regulushof 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Regulushof 45?

De prijsindicatie voor Regulushof 45 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Sterrenburg 1-Oost is €211.000. Dat komt neer op circa €2.049 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regulushof 45 zich tot de wijk Sterrenburg 1-Oost?

Regulushof 45 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Sterrenburg 1-Oost. De buurt telt 2.109 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regulushof 45?

Regulushof 45 is een woonhuis in Sterrenburg 1-Oost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Regulushof 45 vergeleken met de buurt?

Regulushof 45 heeft 103 m² woonoppervlakte. Het perceel is 148 m². In Sterrenburg 1-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regulushof 45 en wat betekent dat?

Regulushof 45 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sterrenburg 1-Oost?

De wijk Sterrenburg 1-Oost in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sterrenburg 1-Oost?

Vanuit Regulushof 45 in Sterrenburg 1-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sterrenburg 1-Oost?