Eengezinswoning, tussenwoning Venuslaan 75 Dordrecht

Venuslaan 75, 3318 JZ Dordrecht

108 m² Bouwjaar 1979 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Venuslaan 75 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 165 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
374 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, Beschutte ligging, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Venuslaan 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Venuslaan 75

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1450 Inwoners
720 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
719 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Sterrenburg 1-West
52% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Venuslaan 75

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Venuslaan 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Venuslaan 75?

De prijsindicatie voor Venuslaan 75 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Sterrenburg 1-West is €299.000. Dat komt neer op circa €2.769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Venuslaan 75 zich tot de wijk Sterrenburg 1-West?

Venuslaan 75 is een eengezinswoning, tussenwoning van 108 m² in de wijk Sterrenburg 1-West. De buurt telt 719 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Venuslaan 75?

Venuslaan 75 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sterrenburg 1-West, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Venuslaan 75 vergeleken met de buurt?

Venuslaan 75 heeft 108 m² woonoppervlakte en 374 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Sterrenburg 1-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Venuslaan 75 en wat betekent dat?

Venuslaan 75 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Venuslaan 75?

Venuslaan 75 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sterrenburg 1-West?

De wijk Sterrenburg 1-West in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sterrenburg 1-West?

Vanuit Venuslaan 75 in Sterrenburg 1-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.