Streetview Stierstraat 47 X Dordrecht

Stierstraat 47 X, 3318 BK Dordrecht

106 m² Bouwjaar 2008

Stierstraat 47 X is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
106 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Stierstraat 47 X

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

4095 Inwoners
2090 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2109 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Sterrenburg 1-Oost
23% Koopwoningen
7.932 Inwoners per km²

Locatie van Stierstraat 47 X

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Stierstraat 47 X

Wat is de geschatte woningwaarde van Stierstraat 47 X?

De gemiddelde woningwaarde in Sterrenburg 1-Oost is €211.000. Dat komt neer op circa €1.991 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stierstraat 47 X zich tot de wijk Sterrenburg 1-Oost?

Stierstraat 47 X is een appartement van 106 m² in de wijk Sterrenburg 1-Oost. De buurt telt 2.109 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stierstraat 47 X?

Stierstraat 47 X is een appartement in Sterrenburg 1-Oost, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stierstraat 47 X vergeleken met de buurt?

Stierstraat 47 X heeft 106 m² woonoppervlakte. In Sterrenburg 1-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sterrenburg 1-Oost?

De wijk Sterrenburg 1-Oost in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sterrenburg 1-Oost?

Vanuit Stierstraat 47 X in Sterrenburg 1-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sterrenburg 1-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stierstraat 47 X: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sterrenburg 1-Oost?

Recreatie nabij Sterrenburg 1-Oost: restaurant (0.8 km), cafe (1.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Stierstraat 47 X?