Streetview Van der Kloosterstraat 52 Dordrecht

Van der Kloosterstraat 52, 3317 WR Dordrecht

105 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Van der Kloosterstraat 52 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Van der Kloosterstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van der Kloosterstraat 52

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
64.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
72.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.9%
CO₂-emissie
14.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

585 Inwoners
240 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
233 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Dorus Rijkersstraat en omgeving
57% Koopwoningen
5.412 Inwoners per km²

Locatie van Van der Kloosterstraat 52

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Van der Kloosterstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Van der Kloosterstraat 52?

De gemiddelde woningwaarde in Dorus Rijkersstraat en omgeving is €272.000. Dat komt neer op circa €2.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van der Kloosterstraat 52 zich tot de wijk Dorus Rijkersstraat en omgeving?

Van der Kloosterstraat 52 is een appartement van 105 m² in de wijk Dorus Rijkersstraat en omgeving. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.412 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van der Kloosterstraat 52?

Van der Kloosterstraat 52 is een appartement in Dorus Rijkersstraat en omgeving, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van der Kloosterstraat 52 vergeleken met de buurt?

Van der Kloosterstraat 52 heeft 105 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Dorus Rijkersstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van der Kloosterstraat 52 en wat betekent dat?

Van der Kloosterstraat 52 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-04-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van der Kloosterstraat 52?

Van der Kloosterstraat 52 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorus Rijkersstraat en omgeving?

De wijk Dorus Rijkersstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.