Tussenwoning Van Kinsbergenstraat 6 Dordrecht

Van Kinsbergenstraat 6, 3317 WN Dordrecht

117 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Van Kinsbergenstraat 6 is een tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 111 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
111 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van Kinsbergenstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Kinsbergenstraat 6

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
61.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
17.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
78.4%
CO₂-emissie
2.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1355 Inwoners
645 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
629 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde Van Kinsbergenstraat en omgeving
32% Koopwoningen
3.782 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Kinsbergenstraat 6

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Van Kinsbergenstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Kinsbergenstraat 6?

De prijsindicatie voor Van Kinsbergenstraat 6 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Kinsbergenstraat en omgeving is €217.000. Dat komt neer op circa €1.855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Kinsbergenstraat 6 zich tot de wijk Van Kinsbergenstraat en omgeving?

Van Kinsbergenstraat 6 is een tussenwoning van 117 m² in de wijk Van Kinsbergenstraat en omgeving. De buurt telt 629 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Kinsbergenstraat 6?

Van Kinsbergenstraat 6 is een tussenwoning in Van Kinsbergenstraat en omgeving, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Kinsbergenstraat 6 vergeleken met de buurt?

Van Kinsbergenstraat 6 heeft 117 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Van Kinsbergenstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Kinsbergenstraat 6 en wat betekent dat?

Van Kinsbergenstraat 6 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-09-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Kinsbergenstraat 6?

Van Kinsbergenstraat 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Van Kinsbergenstraat en omgeving?

De wijk Van Kinsbergenstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.