Streetview Jan den Haenstraat 2 Dordrecht

Jan den Haenstraat 2, 3317 VG Dordrecht

72 m² Bouwjaar 1958 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Jan den Haenstraat 2 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €172.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
245 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Jan den Haenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan den Haenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
140.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1270 Inwoners
615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
610 Woningvoorraad
€172.000 Gem. woningwaarde Van Ewijckstraat en omgeving
27% Koopwoningen
11.376 Inwoners per km²

Locatie van Jan den Haenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Jan den Haenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan den Haenstraat 2?

De prijsindicatie voor Jan den Haenstraat 2 ligt rond €45.000 tot €70.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Ewijckstraat en omgeving is €172.000. Dat komt neer op circa €2.389 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan den Haenstraat 2 zich tot de wijk Van Ewijckstraat en omgeving?

Jan den Haenstraat 2 is een appartement van 72 m² in de wijk Van Ewijckstraat en omgeving. De buurt telt 610 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.376 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan den Haenstraat 2?

Jan den Haenstraat 2 is een appartement in Van Ewijckstraat en omgeving, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan den Haenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Jan den Haenstraat 2 heeft 72 m² woonoppervlakte en 245 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Van Ewijckstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €172.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan den Haenstraat 2 en wat betekent dat?

Jan den Haenstraat 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan den Haenstraat 2?

Jan den Haenstraat 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Ewijckstraat en omgeving?

De wijk Van Ewijckstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €172.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Ewijckstraat en omgeving?