Bovenwoning Groen van Prinstererweg 41 Dordrecht

Groen van Prinstererweg 41, 3317 SJ Dordrecht

116 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Groen van Prinstererweg 41 is een bovenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €187.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
116 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Groen van Prinstererweg 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groen van Prinstererweg 41

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
193.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
57.5%
CO₂-emissie
22.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5180 Inwoners
2575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2597 Woningvoorraad
€187.000 Gem. woningwaarde Crabbehof-Zuid
27% Koopwoningen
8.665 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groen van Prinstererweg 41

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Groen van Prinstererweg 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Groen van Prinstererweg 41?

De gemiddelde woningwaarde in Crabbehof-Zuid is €187.000. Dat komt neer op circa €1.612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groen van Prinstererweg 41 zich tot de wijk Crabbehof-Zuid?

Groen van Prinstererweg 41 is een bovenwoning van 116 m² in de wijk Crabbehof-Zuid. De buurt telt 2.597 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.665 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groen van Prinstererweg 41?

Groen van Prinstererweg 41 is een bovenwoning in Crabbehof-Zuid, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Groen van Prinstererweg 41 vergeleken met de buurt?

Groen van Prinstererweg 41 heeft 116 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Crabbehof-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €187.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groen van Prinstererweg 41 en wat betekent dat?

Groen van Prinstererweg 41 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 22.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groen van Prinstererweg 41?

Groen van Prinstererweg 41 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Crabbehof-Zuid?

De wijk Crabbehof-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €187.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Crabbehof-Zuid?

Vanuit Groen van Prinstererweg 41 in Crabbehof-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.