Galerijflat (appartement) Kranenburgstraat 56 Dordrecht

Kranenburgstraat 56, 3317 RA Dordrecht

64 m² Bouwjaar 1964 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Kranenburgstraat 56 is een galerijflat (appartement) in Dordrecht, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €187.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
205 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kranenburgstraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kranenburgstraat 56

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.11
CO₂-emissie
4721.12 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5180 Inwoners
2575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2597 Woningvoorraad
€187.000 Gem. woningwaarde Crabbehof-Zuid
27% Koopwoningen
8.665 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kranenburgstraat 56

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Kranenburgstraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Kranenburgstraat 56?

De prijsindicatie voor Kranenburgstraat 56 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Crabbehof-Zuid is €187.000. Dat komt neer op circa €2.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kranenburgstraat 56 zich tot de wijk Crabbehof-Zuid?

Kranenburgstraat 56 is een galerijflat (appartement) van 64 m² in de wijk Crabbehof-Zuid. De buurt telt 2.597 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.665 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kranenburgstraat 56?

Kranenburgstraat 56 is een galerijflat (appartement) in Crabbehof-Zuid, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kranenburgstraat 56 vergeleken met de buurt?

Kranenburgstraat 56 heeft 64 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Crabbehof-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €187.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kranenburgstraat 56 en wat betekent dat?

Kranenburgstraat 56 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-03-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4721.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kranenburgstraat 56?

Kranenburgstraat 56 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Crabbehof-Zuid?

De wijk Crabbehof-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €187.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Crabbehof-Zuid?

Vanuit Kranenburgstraat 56 in Crabbehof-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.