Streetview Zuidendijk 319 Dordrecht

Zuidendijk 319, 3317 NR Dordrecht

383 m² Bouwjaar 2009

Zuidendijk 319 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 383 m² en een perceel van 710 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
383 m²
Perceeloppervlakte
710 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zuidendijk 319

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

585 Inwoners
240 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
233 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Dorus Rijkersstraat en omgeving
57% Koopwoningen
5.412 Inwoners per km²

Locatie van Zuidendijk 319

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Zuidendijk 319

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidendijk 319?

De gemiddelde woningwaarde in Dorus Rijkersstraat en omgeving is €272.000. Dat komt neer op circa €710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidendijk 319 zich tot de wijk Dorus Rijkersstraat en omgeving?

Zuidendijk 319 is een woonhuis van 383 m² in de wijk Dorus Rijkersstraat en omgeving. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.412 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidendijk 319?

Zuidendijk 319 is een woonhuis in Dorus Rijkersstraat en omgeving, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zuidendijk 319 vergeleken met de buurt?

Zuidendijk 319 heeft 383 m² woonoppervlakte. Het perceel is 710 m². In Dorus Rijkersstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dorus Rijkersstraat en omgeving?

De wijk Dorus Rijkersstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorus Rijkersstraat en omgeving?

Vanuit Zuidendijk 319 in Dorus Rijkersstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorus Rijkersstraat en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zuidendijk 319: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dorus Rijkersstraat en omgeving?