Streetview Houtenend 33 Dordrecht

Houtenend 33, 3317 MK Dordrecht

193 m² Bouwjaar 2000 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Houtenend 33 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 345 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
345 m²
Inhoud
703 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Houtenend 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Houtenend 33

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Dordrecht

750 Inwoners
275 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
269 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Dordtse Hout
100% Koopwoningen
4.548 Inwoners per km²

Locatie van Houtenend 33

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Houtenend 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Houtenend 33?

De prijsindicatie voor Houtenend 33 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Dordtse Hout is €592.000. Dat komt neer op circa €3.067 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Houtenend 33 zich tot de wijk Dordtse Hout?

Houtenend 33 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Dordtse Hout. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.548 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Houtenend 33?

Houtenend 33 is een woonhuis in Dordtse Hout, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Houtenend 33 vergeleken met de buurt?

Houtenend 33 heeft 193 m² woonoppervlakte en 703 m³ inhoud. Het perceel is 345 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Dordtse Hout ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Houtenend 33 en wat betekent dat?

Houtenend 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Houtenend 33?

Houtenend 33 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dordtse Hout?

De wijk Dordtse Hout in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dordtse Hout?

Vanuit Houtenend 33 in Dordtse Hout bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.