Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
- Inhoud
- 670 m³
- Kamers
- 6
Bijwater 11 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 305 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bijwater 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
5.2 kmDe prijsindicatie voor Bijwater 11 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Dordtse Hout is €592.000. Dat komt neer op circa €3.422 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBijwater 11 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Dordtse Hout. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.548 inwoners per km².
Bijwater 11 is een woonhuis in Dordtse Hout, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bijwater 11 heeft 173 m² woonoppervlakte en 670 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Dordtse Hout ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bijwater 11 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Bijwater 11 heeft 6 kamers.
De wijk Dordtse Hout in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Bijwater 11 in Dordtse Hout bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bijwater 11: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Dordtse Hout: restaurant (0.8 km), cafe (2.4 km).