Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 495 m²
Langedaal 7 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 495 m². Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Langedaal 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dordtse Hout is €592.000. Dat komt neer op circa €2.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLangedaal 7 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Dordtse Hout. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.548 inwoners per km².
Langedaal 7 is een woonhuis in Dordtse Hout, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Langedaal 7 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 495 m². In Dordtse Hout ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Langedaal 7 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Dordtse Hout in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Langedaal 7 in Dordtse Hout bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Langedaal 7: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Dordtse Hout: restaurant (0.8 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Langedaal 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dordtse Hout. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.