Eengezinswoning, tussenwoning Van Karnebeekstraat 16 Dordrecht

Van Karnebeekstraat 16, 3317 KX Dordrecht

79 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Van Karnebeekstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 142 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €187.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Karnebeekstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Karnebeekstraat 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
185.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.53 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5180 Inwoners
2575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2597 Woningvoorraad
€187.000 Gem. woningwaarde Crabbehof-Zuid
27% Koopwoningen
8.665 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Karnebeekstraat 16

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Van Karnebeekstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Karnebeekstraat 16?

De prijsindicatie voor Van Karnebeekstraat 16 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Crabbehof-Zuid is €187.000. Dat komt neer op circa €2.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Karnebeekstraat 16 zich tot de wijk Crabbehof-Zuid?

Van Karnebeekstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 79 m² in de wijk Crabbehof-Zuid. De buurt telt 2.597 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.665 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Karnebeekstraat 16?

Van Karnebeekstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Crabbehof-Zuid, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Karnebeekstraat 16 vergeleken met de buurt?

Van Karnebeekstraat 16 heeft 79 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Crabbehof-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €187.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Karnebeekstraat 16 en wat betekent dat?

Van Karnebeekstraat 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-03-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Karnebeekstraat 16?

Van Karnebeekstraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 46 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Crabbehof-Zuid?

De wijk Crabbehof-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €187.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Crabbehof-Zuid?