Streetview Henri Polakstraat 1 E Dordrecht

Henri Polakstraat 1 E, 3317 KN Dordrecht

109 m² Bouwjaar 2012 Label A

Henri Polakstraat 1 E is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €187.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
109 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Henri Polakstraat 1 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henri Polakstraat 1 E

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5180 Inwoners
2575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2597 Woningvoorraad
€187.000 Gem. woningwaarde Crabbehof-Zuid
27% Koopwoningen
8.665 Inwoners per km²

Locatie van Henri Polakstraat 1 E

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Henri Polakstraat 1 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Henri Polakstraat 1 E?

De gemiddelde woningwaarde in Crabbehof-Zuid is €187.000. Dat komt neer op circa €1.716 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henri Polakstraat 1 E zich tot de wijk Crabbehof-Zuid?

Henri Polakstraat 1 E is een woonhuis van 109 m² in de wijk Crabbehof-Zuid. De buurt telt 2.597 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.665 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henri Polakstraat 1 E?

Henri Polakstraat 1 E is een woonhuis in Crabbehof-Zuid, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Henri Polakstraat 1 E vergeleken met de buurt?

Henri Polakstraat 1 E heeft 109 m² woonoppervlakte. In Crabbehof-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €187.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henri Polakstraat 1 E en wat betekent dat?

Henri Polakstraat 1 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Crabbehof-Zuid?

De wijk Crabbehof-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €187.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Crabbehof-Zuid?

Vanuit Henri Polakstraat 1 E in Crabbehof-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Crabbehof-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Henri Polakstraat 1 E: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.5 km.