Portiekflat Abraham Kuyperweg 20 Dordrecht

Abraham Kuyperweg 20, 3317 KD Dordrecht

73 m² Bouwjaar 1967 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Abraham Kuyperweg 20 is een portiekflat in Dordrecht, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €187.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
232 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Abraham Kuyperweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Abraham Kuyperweg 20

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
141.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
292.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.84 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Dordrecht

5180 Inwoners
2575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2597 Woningvoorraad
€187.000 Gem. woningwaarde Crabbehof-Zuid
27% Koopwoningen
8.665 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Abraham Kuyperweg 20

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Abraham Kuyperweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Abraham Kuyperweg 20?

De prijsindicatie voor Abraham Kuyperweg 20 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Crabbehof-Zuid is €187.000. Dat komt neer op circa €2.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abraham Kuyperweg 20 zich tot de wijk Crabbehof-Zuid?

Abraham Kuyperweg 20 is een portiekflat van 73 m² in de wijk Crabbehof-Zuid. De buurt telt 2.597 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.665 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abraham Kuyperweg 20?

Abraham Kuyperweg 20 is een portiekflat in Crabbehof-Zuid, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Abraham Kuyperweg 20 vergeleken met de buurt?

Abraham Kuyperweg 20 heeft 73 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Crabbehof-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €187.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Abraham Kuyperweg 20 en wat betekent dat?

Abraham Kuyperweg 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-02-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Abraham Kuyperweg 20?

Abraham Kuyperweg 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Crabbehof-Zuid?

De wijk Crabbehof-Zuid in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €187.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Crabbehof-Zuid?

Vanuit Abraham Kuyperweg 20 in Crabbehof-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.