Streetview Campanula 15 Dordrecht

Campanula 15, 3317 HB Dordrecht

318 m² Bouwjaar 1969

Campanula 15 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 318 m² en een perceel van 816 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
318 m²
Perceeloppervlakte
816 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Campanula 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1115 Inwoners
505 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
515 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Zuidhoven
71% Koopwoningen
3.348 Inwoners per km²

Locatie van Campanula 15

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Campanula 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Campanula 15?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidhoven is €352.000. Dat komt neer op circa €1.107 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Campanula 15 zich tot de wijk Zuidhoven?

Campanula 15 is een woonhuis van 318 m² in de wijk Zuidhoven. De buurt telt 515 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.348 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Campanula 15?

Campanula 15 is een woonhuis in Zuidhoven, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Campanula 15 vergeleken met de buurt?

Campanula 15 heeft 318 m² woonoppervlakte. Het perceel is 816 m². In Zuidhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuidhoven?

De wijk Zuidhoven in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidhoven?

Vanuit Campanula 15 in Zuidhoven bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuidhoven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Campanula 15: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuidhoven?

Recreatie nabij Zuidhoven: restaurant (1 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Campanula 15?

Een woningrapport voor Campanula 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zuidhoven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.