Streetview Frank van der Goesstraat 21 Dordrecht

Frank van der Goesstraat 21, 3317 GN Dordrecht

73 m² Bouwjaar 2025 Label A++

Frank van der Goesstraat 21 is een woning in Dordrecht, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €188.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
73 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Frank van der Goesstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frank van der Goesstraat 21

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
46.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
19.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70.7%
CO₂-emissie
3.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2200 Inwoners
1275 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1254 Woningvoorraad
€188.000 Gem. woningwaarde Crabbehof-Noord
39% Koopwoningen
8.831 Inwoners per km²

Locatie van Frank van der Goesstraat 21

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Frank van der Goesstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Frank van der Goesstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Crabbehof-Noord is €188.000. Dat komt neer op circa €2.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frank van der Goesstraat 21 zich tot de wijk Crabbehof-Noord?

Frank van der Goesstraat 21 is een woning van 73 m² in de wijk Crabbehof-Noord. De buurt telt 1.254 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.831 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frank van der Goesstraat 21?

Frank van der Goesstraat 21 is een woning in Crabbehof-Noord, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Frank van der Goesstraat 21 vergeleken met de buurt?

Frank van der Goesstraat 21 heeft 73 m² woonoppervlakte. In Crabbehof-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €188.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frank van der Goesstraat 21 en wat betekent dat?

Frank van der Goesstraat 21 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-08-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.63 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Crabbehof-Noord?

De wijk Crabbehof-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €188.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Crabbehof-Noord?

Vanuit Frank van der Goesstraat 21 in Crabbehof-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Crabbehof-Noord?