Streetview Maarten Harpertsz. Trompweg 16 Dordrecht

Maarten Harpertsz. Trompweg 16, 3317 BT Dordrecht

79 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Maarten Harpertsz. Trompweg 16 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 234 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €172.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
234 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Maarten Harpertsz. Trompweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maarten Harpertsz. Trompweg 16

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1270 Inwoners
615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
610 Woningvoorraad
€172.000 Gem. woningwaarde Van Ewijckstraat en omgeving
27% Koopwoningen
11.376 Inwoners per km²

Locatie van Maarten Harpertsz. Trompweg 16

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Maarten Harpertsz. Trompweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Maarten Harpertsz. Trompweg 16?

De prijsindicatie voor Maarten Harpertsz. Trompweg 16 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Ewijckstraat en omgeving is €172.000. Dat komt neer op circa €2.177 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maarten Harpertsz. Trompweg 16 zich tot de wijk Van Ewijckstraat en omgeving?

Maarten Harpertsz. Trompweg 16 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Van Ewijckstraat en omgeving. De buurt telt 610 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.376 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maarten Harpertsz. Trompweg 16?

Maarten Harpertsz. Trompweg 16 is een woonhuis in Van Ewijckstraat en omgeving, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Maarten Harpertsz. Trompweg 16 vergeleken met de buurt?

Maarten Harpertsz. Trompweg 16 heeft 79 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Van Ewijckstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €172.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maarten Harpertsz. Trompweg 16 en wat betekent dat?

Maarten Harpertsz. Trompweg 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-03-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maarten Harpertsz. Trompweg 16?

Maarten Harpertsz. Trompweg 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Ewijckstraat en omgeving?

De wijk Van Ewijckstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €172.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.