Streetview Admiraalsplein 77 Dordrecht

Admiraalsplein 77, 3317 BC Dordrecht

172 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Admiraalsplein 77 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
172 m²
Inhoud
630 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Admiraalsplein 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Admiraalsplein 77

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Dordrecht

775 Inwoners
500 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
506 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde Admiraalsplein
47% Koopwoningen
12.790 Inwoners per km²

Locatie van Admiraalsplein 77

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Admiraalsplein 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Admiraalsplein 77?

De prijsindicatie voor Admiraalsplein 77 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Admiraalsplein is €228.000. Dat komt neer op circa €1.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Admiraalsplein 77 zich tot de wijk Admiraalsplein?

Admiraalsplein 77 is een appartement van 172 m² in de wijk Admiraalsplein. De buurt telt 506 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Admiraalsplein 77?

Admiraalsplein 77 is een appartement in Admiraalsplein, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Admiraalsplein 77 vergeleken met de buurt?

Admiraalsplein 77 heeft 172 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Admiraalsplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Admiraalsplein 77 en wat betekent dat?

Admiraalsplein 77 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Admiraalsplein 77?

Admiraalsplein 77 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Admiraalsplein?

De wijk Admiraalsplein in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Admiraalsplein?

Vanuit Admiraalsplein 77 in Admiraalsplein bereik je: supermarkt op 0 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.