Streetview Admiraalsplein 50 Dordrecht

Admiraalsplein 50, 3317 BB Dordrecht

103 m² Bouwjaar 1957 Label B

Admiraalsplein 50 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
103 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Admiraalsplein 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Admiraalsplein 50

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Dordrecht

775 Inwoners
500 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
506 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde Admiraalsplein
47% Koopwoningen
12.790 Inwoners per km²

Locatie van Admiraalsplein 50

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Admiraalsplein 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Admiraalsplein 50?

De gemiddelde woningwaarde in Admiraalsplein is €228.000. Dat komt neer op circa €2.214 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Admiraalsplein 50 zich tot de wijk Admiraalsplein?

Admiraalsplein 50 is een appartement van 103 m² in de wijk Admiraalsplein. De buurt telt 506 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Admiraalsplein 50?

Admiraalsplein 50 is een appartement in Admiraalsplein, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Admiraalsplein 50 vergeleken met de buurt?

Admiraalsplein 50 heeft 103 m² woonoppervlakte. In Admiraalsplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Admiraalsplein 50 en wat betekent dat?

Admiraalsplein 50 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.88 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Admiraalsplein?

De wijk Admiraalsplein in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Admiraalsplein?

Vanuit Admiraalsplein 50 in Admiraalsplein bereik je: supermarkt op 0 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Admiraalsplein?

Zorg en onderwijs in de buurt van Admiraalsplein 50: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.7 km.