Eengezinswoning, eindwoning Van Gendtstraat 11 Dordrecht

Van Gendtstraat 11, 3317 AV Dordrecht

107 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Van Gendtstraat 11 is een eengezinswoning, eindwoning in Dordrecht, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 169 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €172.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Gendtstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Gendtstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Allesbrander en Cv-ketel
Isolatie
Grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1270 Inwoners
615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
610 Woningvoorraad
€172.000 Gem. woningwaarde Van Ewijckstraat en omgeving
27% Koopwoningen
11.376 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Gendtstraat 11

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Van Gendtstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Gendtstraat 11?

De prijsindicatie voor Van Gendtstraat 11 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Ewijckstraat en omgeving is €172.000. Dat komt neer op circa €1.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Gendtstraat 11 zich tot de wijk Van Ewijckstraat en omgeving?

Van Gendtstraat 11 is een eengezinswoning, eindwoning van 107 m² in de wijk Van Ewijckstraat en omgeving. De buurt telt 610 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.376 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Gendtstraat 11?

Van Gendtstraat 11 is een eengezinswoning, eindwoning in Van Ewijckstraat en omgeving, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Gendtstraat 11 vergeleken met de buurt?

Van Gendtstraat 11 heeft 107 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Van Ewijckstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €172.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Gendtstraat 11 en wat betekent dat?

Van Gendtstraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Gendtstraat 11?

Van Gendtstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Van Ewijckstraat en omgeving?

De wijk Van Ewijckstraat en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €172.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Ewijckstraat en omgeving?