Vrijstaande woning Rijksstraatweg 186 348 Dordrecht

Rijksstraatweg 186 348, 3316 EJ Dordrecht

32 m² Bouwjaar 2021 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Rijksstraatweg 186 348 is een vrijstaande woning in Dordrecht, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m², een perceel van 181 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
32 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
95 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€50.000 tot €75.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 186 348

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 186 348

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

5.8 km
Dagelijks

Supermarkt

5.9 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

6.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

6.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

395 Inwoners
185 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Dordtse Biesbosch
76% Koopwoningen
15 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 186 348

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 186 348

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 186 348?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 186 348 ligt rond €50.000 tot €75.000. De gemiddelde woningwaarde in Dordtse Biesbosch is €417.000. Dat komt neer op circa €13.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 186 348 zich tot de wijk Dordtse Biesbosch?

Rijksstraatweg 186 348 is een vrijstaande woning van 32 m² in de wijk Dordtse Biesbosch. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 186 348?

Rijksstraatweg 186 348 is een vrijstaande woning in Dordtse Biesbosch, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijksstraatweg 186 348 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 186 348 heeft 32 m² woonoppervlakte en 95 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 11 m² per kamer. In Dordtse Biesbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 186 348 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 186 348 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 186 348?

Rijksstraatweg 186 348 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dordtse Biesbosch?

De wijk Dordtse Biesbosch in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dordtse Biesbosch?