Vrijstaande woning Rijksstraatweg 186 123 Dordrecht

Rijksstraatweg 186 123, 3316 EJ Dordrecht

54 m² Bouwjaar 2014 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Rijksstraatweg 186 123 is een vrijstaande woning in Dordrecht, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m², een perceel van 303 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
54 m²
Perceeloppervlakte
303 m²
Inhoud
110 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€120.000 tot €145.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
outside_built_up_area, in_recreation_park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 186 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 186 123

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
181.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

5.8 km
Dagelijks

Supermarkt

5.9 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

6.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

6.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

395 Inwoners
185 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Dordtse Biesbosch
76% Koopwoningen
15 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 186 123

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 186 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 186 123?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 186 123 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Dordtse Biesbosch is €417.000. Dat komt neer op circa €7.722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 186 123 zich tot de wijk Dordtse Biesbosch?

Rijksstraatweg 186 123 is een vrijstaande woning van 54 m² in de wijk Dordtse Biesbosch. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 186 123?

Rijksstraatweg 186 123 is een vrijstaande woning in Dordtse Biesbosch, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijksstraatweg 186 123 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 186 123 heeft 54 m² woonoppervlakte en 110 m³ inhoud. Het perceel is 303 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Dordtse Biesbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 186 123 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 186 123 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 186 123?

Rijksstraatweg 186 123 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Dordtse Biesbosch?

De wijk Dordtse Biesbosch in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dordtse Biesbosch?