Streetview Rijksstraatweg 90 A Dordrecht

Rijksstraatweg 90 A, 3316 EH Dordrecht

206 m² Bouwjaar 1990

Rijksstraatweg 90 A is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m² en een perceel van 481 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
481 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 90 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

350 Inwoners
130 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
137 Woningvoorraad
€399.000 Gem. woningwaarde Tweede Tol
95% Koopwoningen
1.885 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 90 A

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 90 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 90 A?

De gemiddelde woningwaarde in Tweede Tol is €399.000. Dat komt neer op circa €1.937 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 90 A zich tot de wijk Tweede Tol?

Rijksstraatweg 90 A is een woonhuis van 206 m² in de wijk Tweede Tol. De buurt telt 137 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 90 A?

Rijksstraatweg 90 A is een woonhuis in Tweede Tol, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijksstraatweg 90 A vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 90 A heeft 206 m² woonoppervlakte. Het perceel is 481 m². In Tweede Tol ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Tweede Tol?

De wijk Tweede Tol in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tweede Tol?

Vanuit Rijksstraatweg 90 A in Tweede Tol bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tweede Tol?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 90 A: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 3 km, middelbare school op 3.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tweede Tol?

Recreatie nabij Tweede Tol: restaurant (1.1 km), cafe (4.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rijksstraatweg 90 A?