Hoekwoning Wielhovenstraat 54 Dordrecht

Wielhovenstraat 54, 3316 BK Dordrecht

87 m² Bouwjaar 1957 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Wielhovenstraat 54 is een hoekwoning in Dordrecht, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 228 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wielhovenstraat 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wielhovenstraat 54

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
182.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
253.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.42 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, pelletkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

180 Inwoners
70 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
69 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Wieldrecht
84% Koopwoningen
1.683 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wielhovenstraat 54

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Wielhovenstraat 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Wielhovenstraat 54?

De prijsindicatie voor Wielhovenstraat 54 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Wieldrecht is €378.000. Dat komt neer op circa €4.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wielhovenstraat 54 zich tot de wijk Wieldrecht?

Wielhovenstraat 54 is een hoekwoning van 87 m² in de wijk Wieldrecht. De buurt telt 69 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.683 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wielhovenstraat 54?

Wielhovenstraat 54 is een hoekwoning in Wieldrecht, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wielhovenstraat 54 vergeleken met de buurt?

Wielhovenstraat 54 heeft 87 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Wieldrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wielhovenstraat 54 en wat betekent dat?

Wielhovenstraat 54 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-11-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wielhovenstraat 54?

Wielhovenstraat 54 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in Wieldrecht?

De wijk Wieldrecht in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wieldrecht?

Vanuit Wielhovenstraat 54 in Wieldrecht bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.