Streetview Wielhovenstraat 19 Dordrecht

Wielhovenstraat 19, 3316 BJ Dordrecht

259 m² Bouwjaar 1981

Wielhovenstraat 19 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m² en een perceel van 554 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
259 m²
Perceeloppervlakte
554 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wielhovenstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Dordrecht

180 Inwoners
70 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
69 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Wieldrecht
84% Koopwoningen
1.683 Inwoners per km²

Locatie van Wielhovenstraat 19

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Wielhovenstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Wielhovenstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Wieldrecht is €378.000. Dat komt neer op circa €1.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wielhovenstraat 19 zich tot de wijk Wieldrecht?

Wielhovenstraat 19 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Wieldrecht. De buurt telt 69 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.683 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wielhovenstraat 19?

Wielhovenstraat 19 is een woonhuis in Wieldrecht, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wielhovenstraat 19 vergeleken met de buurt?

Wielhovenstraat 19 heeft 259 m² woonoppervlakte. Het perceel is 554 m². In Wieldrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wieldrecht?

De wijk Wieldrecht in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wieldrecht?

Vanuit Wielhovenstraat 19 in Wieldrecht bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wieldrecht?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wielhovenstraat 19: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wieldrecht?

Recreatie nabij Wieldrecht: restaurant (0.6 km), cafe (3.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Wielhovenstraat 19?